Líbilo by se Vám, kdybyste začali dosahovat nadprůměrných výsledků nejen doma, ale i v práci nebo podnikání a začali si užívat více spokojeného a šťastného života?

Přihlašte se na certifikovaný praktický trénink
NLP Practicioner Certification a už za několik týdnů to s lehkostí zvládnete i Vy + posunete svoje výsledky do nadprůměrné roviny

NLP – Neurolingvistické programovaní je bombou ve vzdělávání a osobnostním rozvoji. Protože tato pokročilá a moderní psychologie pomohla už miliónům lidí po světě dosahovat to, co jim dosud mohlo připadat nemožné - například porozumět sobě a i ostatním do hloubky, vybrousit komunikační schopnosti, zvýšit kvalitu života, vydělávat více peněz ... tak to s její pomocí zvládnete i Vy.

Proč byste se měli přihlásit právě na náš trénink NLP Practicioner a co všechno díky němu dosáhnete?

Protože si stojíme za prvotřídní kvalitou našich zážitkových tréninků a vzdělávame už více než 20 let v Čechách a na Slovensku, a protože během tohoto času už prošlo našimi semináři a praktickými tréninky tisíce spokojených absolventů, tak podobně jako jim, i vám ukážeme sílu psychologie vlivu a úspěchu NLP, která vám zabezpečí:

Nadprůměrné komunikační schopnosti

Není žádným tajemstvím, že NLP používají marketéři, lékáři, manažéři, podnikatelé, právnici a další úspěšní lidé , kteří díky němu odhalili komunikační zaklínadla a zakázané know how o tom, jak porozumět ostatním a vytvořit si s nimi důležité komunikační mosty.

Podařilo sea jim to právě proto, protože NLP jim odhalilo fascinující svět smyslové a neverbální komunikace, přesně definovaných konstruktivních otázek a vnitřních myšlenkových strategií každého člověka. Díky tomu se dokáží výborně přizpůsobovat jak ve verbální, tak i v neverbální rovině a vytvářet tak soulad a harmonickou komunikaci.

Hluboké pochopení lidské psychiky pro výrazný úspěch v pracovním a i osobním životě

Přeneste se na chvíli do představy, že byste se naučili používat ve svůj prospěch důležité mechanismy, které vládnou lidské mysli. Také si představte, že byste lusknutím prstu dokázali přivolat jakýkoliv emocionální stav – například cítit se příjemně, seběvědomě, klidně, a to všechno ve chvílích, když to najvíc potřebujete. Jak hodně by se Vám to líbilo?

Pravdou je, že s NLP toho zvládnete o mnoho více. To znamená, že dokážete překonávat těžší výzvy a uvidíte i věci z jiných úhlů pohledu.

Nárůst pracovních a podnikatelských úspěchů, maximalizování úspěšnosti

Protože Vám NLP dá do rukou konkrétní nástroje, techniky a postupy z time maganementu, plánovaní a dalších podnikatelských strategií, tak zvládnete lépe využívat pracovní čas, jasněji vykreslit svojí budoucnost a pracovat na firemních a podnikatelských cilech v souladě s vlastními hodnotami, které během tréninku postupně odhalíte. Tak se posunete o cenné kroky vpřed v podnikaní nebo na pracovní pozici, na které se aktuálně nacházíte.

A to nevzpomínáme další komunikační a obchodní schopnosti, které tím správným tempem rozvinete, abyste dokázali předpokládat chování lidí, úspešně kalibrovat, co Vám napovídá jejich řeč těla, motivovat a posouvat jejich výkony dále.

Nové zajímavé kontakty, příjemné podpůrné prostředí a zasloužený relax a odpočinek během vzdělávání

Naše tréninky organizujeme formou víkendových seminářů v příjemném prostředí pohodových hotelových salónků, kde se poznáte s dalšími úspěšnými lidmi, kteří se rozhodli vykročit vpřed k lepším zítřkům i s pomocí NLP. 

A abyste dokázali všechno to, co se naučíte, aplikovat do praxe, budete mít mezi modulmi dostatek času, během kterého můžete svojí vlastní rychlostí zavádět všechno naučené do praxe. Při každém dalším setkání potom dostanete od lektora cennou zpětnou vazbu na dosažené úspěchy a důležitou podporu.

Kdo jsme a jak Vám pomůžeme zvládnout rozsáhlý praktický trénink NLP Practicioner certification?

Zorka Gajič

NLP Business Consulting Certified Trainer, zakladatelka a majitelka NLP institutu
Titul Nlp Business Consulting Certified Trainer získala na NLP University in Santa Cruz California, USA, pod přímým vedením Roberta Diltsa a Judith Delozier. Vede certifikované tréninky na úrovni NLP Practicioner, NLP Master a NLP Trainer. Vzdělává už dlouhé roky, vede tréninky pro různé obchodní společnosti, podniky, manažery a podnikatele.

David Velešínský

NLP Master, lektor institutu pre NLP
David je certifikovaný NLP Master a lektor hypnózy. Spojuje působení hypnózy a NLP do jednoho funkčního celku, díky tomu se tak stává ještě účinnější a efektivnější.

Stanislav Hrubý

NLP Master, Lektor Institutu pro NLP
Stanislav je certifikovaný NLP Master a aktuálně pracuje na aplikaci nástrojů NLP při rozvíjení superpaměti.

Daniel Marčan

NLP Master, lektor Institutu pro NLP
Daniel je certifikovaný NLP Master a zabývá se NLP, hypnózou a psychologií prodeje na internetě. Nástroje z NLP prpojuje s psychologií prodeje v online světě.
 

Jsme INSTITUT pro NLP s.r.o., která je prověřená a akreditovaná vzdělávací institucí v Neurolingvistickém programování, která funguje už od roku 1996 a vznikla jako první. Je oprávněná realizovat výcviky v NLP, školení a udělovat certifikáty.

Je oficiální NLP organizací v České Republice, která je uznávaná Univerzitou NLP v USA  a Robertem Diltsem

Už 16 let pořádáme v Česku a na Slovensku NLP semináře zaměřené na osobní růst, objevovaní a zvyšovaní vlastního potenciálu, obohacení života a fungovaní v souladě s vlastní vizí v duchu hesla: "Jsme úspěšní až tehdy, když dosahujeme to, co chceme, ať je to cokoliv."

Již dlouhodobě  předáváme našim nadšeným absolventům mezinárodně uznávané certifikáty, které získavají absolvováním profesionálního NLP tréninku, vedeného akreditovanými lektory, podle světových standardů na úrovních:

  • NLP PRACTITIONER CERTIFICATION,
  • NLP MASTER PRACTITIONER CERTIFICATION,
  • NLP TRAINER CERTIFICATION.

Když se k nám přihlásíte na certifikovaný zážitkový trénink NLP Practicioner nebo jiný trénink, tak se můžete tešit na:

Dáte STOP nudnému vysedávaní na seminářích, kde si přednášející chodí jen popovídat své

Naše semináře jsou zážitkové a tak si jejich příjemnou atmosféru doslova užijete na vlastní kůži. Všechny cvičení a techniky se naučíte a budete je trénovat pod drobnohledem lektora, který Vám velmi rád pomůže a podá kdykoliv pomocnou ruku. Tím, že se budete učit prakticky, vytěžíte z tréninku cenné maximum.

Získáte od nás materiály, kde je pro Vás nachystaný a podrobně vysvětlený každý modul

Na začátku každého modulu Vám lektor věnuje materiály, kde najdete vysvětlený tématický okruh a i jednotlivé techniky. Protože se automaticky stávají Vaše vlastní, můžete z nich těžit a opakovat si různé strategie a nástroje ještě dlouho po kurze.

Pre nás je dôležitý vzťah a dôvera s našimi absolventmi, ich jedinečnosti a prednosti

Pre nás nikto nie je divný, čudný alebo nepochopený umelec. Každý má vlastné talenty a každý je v niečom inom dobrý. Preto sa snažíme v absolventoch odhaľovať a posilňovať ich schopnosti a prispôsobovať tréning tak, aby sa každý cítil pohodovo, ako keby bol doma s rodinou.

Na každom module získate iné, jedinečné informácie, ktoré však navzájom súvisia

Každý modul je zaujímavý iným spôsobom a postupne Vám odhalí čoraz hlbšie a hlbšie vnútro ľudskej psychiky a jednotlivé zákony podvedomia. Spoločne tak prejdeme od zlepšovania komunikačných schopností, cez ovládanie emocionálnych stavov a hodnotový systém, až po plánovanie a strategické myslenie.

8 modulový, interaktívny a zážitkami nabitý tréning

Certifikovaný tréning NLP Practicioner pod naším vedením tvorí 8 modulov, ktoré sa delia do víkendových seminárov. Medzi nimi sú vsunuté dôležité oddychové pauzy, ktoré Vám umožnia informácie a zážitky vstrebať a aplikovať naučené veci do praxe. Viac v rozpise harmonogramu tréningu nižšie na stránke.

Po skončení kurzu získate riadny, medzinárodne uznávaný certifikát

Po skončení kurzu od nás získate medzinárodne uznávaný a platný certifikát, ktorý potom môžete v súlade so zásadami asociácie NLP profesionálne používať.

Pro koho je NLP Practicioner určený a kdo z něho bude těžit?

Náš trénink NLP Practicioner si zamilujete, když:

Ak ste podnikateľ, majiteľ firmy alebo manažér túžiaci po znásobení úspechu

NLP je jedným z nosných pilierov tvorby úspešných podnikateľských a firemných stratégií, ktoré používajú najlepší manažéri, osobnosti a dokonca aj herci vo svete. Vďaka nemu získate rozsiahly komplex možností z komunikácie, vedenia, motivácie a riadenia tímu, plánovania a premysleného vyjednávania.

Ak ste učiteľ, doktor alebo právnik, ktorému záleží na ľuďom, ktorí do neho vložili dôveru

Pretože NLP je práve o komunikácií a o hlbokom pochopení ľudskej mysle, tak s jeho pomocou budete aj Vy môcť chápať skutočné potreby pacientov, žiakov a ľudí, ktorým chcete pomáhať a vytvárať s nimi dôležitý vzťah a podporovať ich. Pozitívnym ovplyvňovaním u nich prebudíte skryté talenty a posilníte sebavedomie pri boji s chorobou, problémami alebo učebnicami.

Ak ste rodič, manžel alebo manželka a chcete prežiť krásny život po boku milovaných

Nielenže NLP uplatníte pri výchove svojich detí pre zlepšenie ich psychického zdravia a zdravý pozitívny rozvoj ich osobnosti, ale aj na svojich rodičov a Vaše milované polovičky, s ktorými posilníte vzťah založený na podpore a láskavom pochopení. To všetko vďaka jazykovým a mentálnym možnostiam a technikám, ktoré Vám NLP do rúk dá.

Ak ste marketér, predajca alebo obchodník a chcete zvýšiť svoje zisky a profit

Ak patríte do tejto skupiny, tak si výrazne polepšíte už len preto, pretože sa vyhnete zbytočným prešľapom vďaka know how z pokročilej lingvistiky a vyjednávania. A nielen to. Pochopíte, ako sa ladiť na klienta, vyhovieť jeho tajným potrebám a dať mu to, o čom skutočne sníva.

Dále jsou naše kurzy určené pro každého,
kdo si myslí nebo věří že:

Ak chce v živote dosiahnuť úspech, tak sa úspešný a talentovaný musí narodiť

Nie, nemusí. To je vôbec jeden z najväčších mýtov, ktorý existuje. Skutočnosť je taká, že úspech v rôznych oblastiach sa dá naučiť a podporiť. Práve NLP nám dáva do rúk možnosti, s ktorými sa to dá zvládnuť. Že neviete, ako na to? Modelovaním stratégií úspešných ľudí a toho, ako oni dosahujú úspech. Celé NLP je postavené na modelovaní ľudí, ktorí boli mimoriadne úspešní – od špičkových predajcov, cez extrémne úspešných terapeutov, až po významných podnikateľov.

Ak sa chce zbaviť zlozvykov, vyriešiť problémy a vnútorné nepokoje, bude potrebovať pevnú vôľu

Skutočnosť je taká, že na to pevnú vôľu vážne netreba. To, čo treba, je poznať nástroje a techniky, s ktorými to ide ľahko a rýchlo. Ani mechanika by ste neplatili za to, že defekt na kolese Vášho auta začne hľadať od strechy a bude mu to trvať týždne, kým všetko prezrie aby potom prišiel na to, že dôvodom nepojazdnosti auta, bolo vyfučané koleso. Jednoducho treba vedieť, čo hľadať a kde sa zamerať, cielene a účinne zasiahnuť a bude po zlozvyku alebo probléme, ktorý riešite.

Aby dokázal všetko to, o čom píšeme na tejto stránke, už musí mať nejaké základy

Pravda je, že práve na tréningu NLP Practicioner pôjdeme od základov a s jemnou plynulosťou spoločne odhalíme aj veľkú hĺbku ľudskej psychiky. Všetko si dôkladne precvičíte a budete konzultovať s riadne vyškoleným lektorom, ktorý Vám dodá ďalšie informácie potrebné pre maximálne zúžitkovanie naučeného. Tak zvládnete aj to, čo Vám možno ešte teraz pripadá nepochopiteľné alebo neuskutočniteľné ako v oblasti komunikácie, tak aj oblasti pomoci sebe a iným.

Co o tomto tréninku říkají nadšení absolventi?


"Všetci sme v živote zažili situácie, kedy sme veci zvládali s ľahkosťou a mali pocit, že nám patrí celý svet a rovnako situácie, kedy nebolo celkom tak. Položili ste si niekedy otázku: Ako je to možné a aké by to bolo dosahovať svoje ciele efektívnejšie, mať harmonické vzťahy a ešte viac sa tešiť zo života?" A presne to môžete dosiahnuť vďaka NLP. NLP Vám pomôže objaviť a využiť váš vlastný potenciál a vnútornú silu pre to, aby ste žili život podľa svojich predstáv a dosahovali svoje ciele. Naučí Vás, ako komunikovať sám so sebou a ako interpretovať životné situácie tak, aby ste nachádzali nové možnosti a riešenia. Zlepší Vašu komunikáciu s ostatnými a tým zlepší vaše vzťahy. Budete prekvapený, ako rýchlo je možné v živote realizovať trvalé zmeny. Som presvedčená o tom, že po absolvovaní NLP sa Váš život zmení k lepšiemu."

Ing. Stanislava StruhárováVýkonná riaditeľka

"Čo mi dalo NLP? - Nemusím sa učiť na svojich chybách. - Nemusím sa báť iného názoru/správanie, odmietnutie - Červená na križovatke znamená možnosť zmeny smeru - Nemusím lipnúť na tom, na čom lipne iní ľudia - Iní mi len ukazujú cestu, ja si vyberám - Môžem byť otvorená ku všetkým ľuďom, môžem si od nich vziať len to, čo chcem - Dokážem povedať NIE - Úspech nie je len CO, ale aj AKO - Môžem byť asertívny - Žiaden stav nie je konečný. - Každý je unikátny, ja som unikátny"

Iva JančekováPodnikateľka

„Začal som lepšie rozumieť ľuďom vo svojom okolí a najmä sebe. Naučil som sa omnoho viac tolerovať seba. Spoznal som svoj rebríček hodnôt, ich kritéria… A potom som si konečne vedome vybral, ako to chcem mať nastavené a začal som na tom pracovať. Tým som krásne eliminoval vnútorné pnutie, ktoré vo mne niekedy nastávalo len preto, že som tomu nerozumel. Uvoľnilo sa zo mňa množstvo energie, ktorá zbytočne viazla vo vnútorných sporoch. Dnes dokážem lepšie porozumieť tomu, čo ja alebo druhí ľudia robia a tiež celkom presne predpokladať, ako sa budem/budú správať z dlhodobého hľadiska, ak sa osobný rebríček hodnôt nezmení.“

Jaroslav ChrapkoCEO Dedoles.sk

Jak to bude celé probíhat od kliknutí na tlačítko, až po začátek Vaší nové životní cesty?

  • Kliknite na ktorékoľvek tlačidlo prihlásenia sa na kurz na tejto stránke
  • Vyplňte prihlášku a do poznámky napíšte, kde by ste chceli tréning absolvovať  (k dispozícii je Bratislava a Praha - termíny nižšie)
  • Kliknite na tlačidlo odoslať
  • Počkajte, kým Vás budeme kontaktovať telefonicky a vysvetlíme Vám všetky dôležité detaily
  • Potom nastúpite na kurz a začíname prvým víkendovým seminárom

Každý modul trvá 2 dni a dokopy tak zažijete 16 dní (80 hodín) praxou nabitého zážitkového tréningu

NOVÉ termíny pro NLP Practicioner v Praze

1. Modul - Klíč k efektivní komunikaci9. - 10.2. 2019
2. Modul - Využívaní svých zdrojů k dosažení dlouhodobého úspěchu2. - 3.3. 2019
3. Modul - Umění dosahovat svých cílů16. - 17.3. 2019
4. Modul - Leadership a timemanagement6. - 7.4. 2019
5. Modul - Strategické vyjednávaní27. - 28.4. 2019
6. Modul - Práce s metaforami a komunikační přeformulování18. - 19.5. 2017
7. Modul - Milton Erickson a trans8. - 9.6. 2019
8. Certifikace - Zkoušky a certifikace 22. - 23.6 .2019

NOVÉ termíny pro NLP Practicioner v Bratislavě

1. Modul - Kľúč k efektívnej komunikácii8 - 9. 9. 2018
2. Modul - Využívanie svojich zdrojov k dosiahnutiu dlhodobého úspechu6 - 7. 10. 2018
3. Modul - Umenie dosahovať svoje ciele3 - 4. 11. 2018
4. Modul - Leadership a timemanagement8 - 9. 12. 2018
5. Modul - Strategické vyjednávanie12 - 13. 1. 2019
6. Modul - Práca s metaforami a komunikačné preformulovanie9 - 10. 2. 2019
7. Modul - Milton Erickson a tranz9 - 10. 3. 2019
8. Certifikácia - Skúšky a certifikácia16 - 17. 3. 2019

⇓⇓ Stáhnět si podrobný obsah modulů ⇓⇓

Stiahnite si podrobný obsah modulov - kliknite pre stiahnutie

Aby ste naplno pochopili, čo všetko budeme na NLP Practicioner Certification s vami rozoberať, pripravili sme pre vás podrobný obsah modulov, ktorý si môžete ihneď stiahnuť a preštudovať. Tak získate prehľad o tom, čo všetko s ním dosiahnete a čo môžete očakávať.

Stiahnuť podrobný obsah modulov

Určitě Vás napadlo: „Jsou i jiné, lehčí možnosti, jak absolvovat kurz a naučit se NLP?

Samozrejme sú aj iné možnosti. Musím však povedať, že každý si je zodpovedný za to, ako pristupuje k svojmu vzdelaniu a akým spôsobom chce dosiahnuť úspech.

Prečo to hovorím?

Pretože ako už otázka napovedá, sú aj ľahšie možnosti, ako sa NLP môžete naučiť.
Spýtajte sa však sami seba – stojí to za to?

Môžete čítať rôzne články a hľadať rôzne ďalšie zdroje o NLP

Áno, aj tak sa to dá spraviť. Na internete nájdete hromadu materiálov o NLP. Môžete však vziať jed na to, že nikto Vám nenapíše presné postupy a techniky a nikto Vám do detailu nevysvetlí princípy, na ktorých NLP skutočne stojí. Určite nie formou článkov a určite nie zadarmo. Každý si svoje Know how chráni. A to ani nemusíme hovoriť o rôznych pochybných zdrojoch a amatéroch, ktorí sa ale snažia budiť dojem expertnosti v tomto obore.

Môžete ísť na to pomocou kníh

Na Slovensku a v Čechách nájdete na tému NLP aj nejaké knihy. Upozorňujem Vás, že skutočne kvalitných kníh na túto tému je tu ako šafránu a tie najlepšie nájdete len v zahraničí v cudzom jazyku. Mimo toho je treba povedať, že na to, aby ste sa ho naučili z kníh potrebujete mať už základy zmáknuté. Inak riskujete nepochopenie celej filozofie a to, že by Vám mohli uniknúť dôležité detaily, vďaka ktorým potom môžete spôsobiť viac škody, ako osohu. A to Vám za to nestojí.

Môžete na to ísť cez video kurzy

O trochu lepšia možnosť ako knihy až na jednu vec. Pretože je celé NLP založené práve na praxi, tak je vo svete v NLP komunite zakázané vyučovať NLP a udeľovať certifikáty len cez videá. Kto to takto robí, porušuje medzinárodné zásady NLP inštitúcií a organizácii. NLP je o tom, aby ste si ho šli zažiť, aby ste všetkému pochopili a naučili sa ho v doprovode skúseného lektora. Tak dôjde aj k znásobeniu pochopenia na Vašej strane.

Nakoniec sa môže stať, že si prečítate nejaké knihy alebo články, kde búdu aj NLP techniky a princípy, ale Vám to nebude dávať žiadny zmysel a v podstate si tým nepomôžete. Verím však, že knihy, články a videá si necháte až na vtedy, keď sa ho skutočne naučíte a budete si takýmto spôsobom dopĺňať už nadobudnuté bohaté znalosti a skúsenosti.

Kolik stojí NLP Practicioner?

Koľko by ste boli ochotný zaplatiť za to, že behom pár mesiacov znásobíte Vaše úspechy, nadobudnete nadštandardné komunikačné schopnosti a získate cenné nástroje sebarozvoja pre pomoc sebe a aj iným?

Áno, pravda je, že tréningy NLP sú z tých drahších. Rovnako tak je však pravdou, že NLP je jeden z najsilnejších a najlepších nástrojov, ktoré sú pre svet či už pomoci, obchodu alebo seba-rozvoja k dispozícii. Ak nie aj najlepší.

Je fajn vedieť, že niekedy aj jedna malá myšlienka, ktorú zavediete do praxe, môže vytvoriť skutočne masívny vplyv a niekedy preplatiť hodiny a hodiny tréningu. My v NLP Inštitúte Vám garantujeme, že takýchto myšlienok je tam viac, než dosť a že NLP Vám skutočne dá to, čo ste si od neho prišli vziať.

Cena jedného modulu je 323€ bez DPH

Cena celého kurzu je 2584€ bez DPH

Kurz je možné uhradiť aj na splátky.

POZOR: Nabídka vstupu do kurzu je časově omezená

Nový začiatok NLP Practicioneru sa momentálne pripravuje. Po začiatku kurzu však umožníme vstúpiť len uchádzačom, ktorí si potrebujú dorobiť niektoré moduly z minulosti. Taktiež pre získanie certifikátu je potrebné absolvovať všetky moduly a prejsť tak tréningom v plnom rozsahu. Iba tak môžeme zaistiť hlboké pochopenie a vstrebanie NLP princípov, ktoré garantujeme.

100% garantujeme Vašu spokojnost v podobě garance vrácení peněz za neabsolvované moduly

Behom polročného tréningu NLP Practicioner, sa môže stať, že sa nebudete môcť zúčastniť niektorých modulov, prípadne sa rozhodnete o predčasné ukončenie (tým stratíte možnosť získať medzinárodne platný NLP certifikát). Ak takáto situácia nastane, vrátime vám späť peniaze za moduly, ktoré ste neabsolvovali.

Veríme však, že pokiaľ si začnete s nami užívať príjemnú atmosféru spoločných víkendových dní, začne vo Vás rozkvitať stále silnejúci pocit zvýšeného sebavedomia a obohatenia o nadštandardné poznanie, ktoré už ochutnali všetci, ktorí s nami NLP absolvovali.

Každý z našich absolventov sa už posunul ďalej a dennodenne využíva silu mechanizmov a zákonov svojej vlastnej mysle na to, aby sa postupne prepracoval vo svojom živote ďalej, a ladne napĺňal svoje životné poslanie a to, po tom túži.

Preto poďte s nami do toho a začnite využívať silu ľudskej psychiky, ktorú ovládnete po absolvovaní jedinečného tréningu NLP Practicioner Certification